Xi'an Biof Bio-technology Co.,Ltd
Xi'an Biof Biyo-teknoloji Co, Ltd

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Xi'an Biof Bio-technology Co.,Ltd Fabrika turu

Sertifikalar
iyi kalite Saf Bitki Protein Tozu satış için
iyi kalite Saf Bitki Protein Tozu satış için
Müşteri yorumları
Bu tedarikçi, iyi temas, iyi ürün kalitesi, mükemmel teslimat süresi tavsiye ederim. Çok memnunum ve tekrar satın alacağım. Xi'an BIOF Biotech'ten son siparişimin inanılmaz ve basit olduğunu söylemeliyim. Muhteşem satış müdürü Louis tüm süreç boyunca bana doğru yürüdü. Louis çalışmak için bir zevkti. O çok akıllı, yardımsever.

—— Mark

Çin'den sevkiyat bu günlerde kolay değil! Ancak, Xi'an BIOF Biyoteknoloji Ltd DHL ile mükemmel teslimat hizmeti yaptı.Onlar ABD Özel ve FDA denetim tarafından herhangi bir kesinti ile ABD girişi için çok iyi tüm belgeler hazırladı.

—— Jenny

Bu tedarikçiyi gerçekten çok seviyorum, onları birkaç kez kullandım ve yüksek kaliteli bir standartta tutarlı kaliteli ürünler tedarik ettiler. Her zaman Louis'le ilgilenirim ve ilişki için ona teşekkür ederim!

—— Iesh

2. derece ve her şey düzgün gitti! Ürün% 100 doğru ve mükemmel kalitede. işlem yapıldı. Mümkün olduğunca kolay gider! tekrar sipariş verecek ve başkalarına da tavsiye edecek! teşekkür ederim

—— papyon

Bu tedarikçi, iyi temas, iyi ürün kalitesi, mükemmel teslimat süresi tavsiye ederim. Çok memnunum ve tekrar satın alacağım. Siparişin kendisi için gelince. Ürün programın öncesinde geldi ve ürün çok yüksek kalitede görünüyor.

—— Nick

Mükemmel iş ve hızlı servis için teşekkürler! Vey iyi süperstar ve hızlı sevkiyat ve ürün iyidir. Tamamen güven

—— Justin

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  Biz 1000 metrekarelik üretim alanı, Dört 6CBM Ekstraksiyon Tankları, Dört 1.5CBM Konsantrasyon Tankları, 200 metrekarelik GMP standart Temiz Atölyesi, Bir 200 KG Sprey Kurutma Kulesi, İki SS800 Üç ayaklı Santrifüj ve On Kromatografi Kolonları vardır.

 • OEM / ODM
  Yıllar süren üretim tecrübesi ile firmamız müşteri ihtiyaçlarını tam olarak karşılayabilen bir dizi büyük ölçekli üretim sistemi kurmuştur. ÖRNEK hizmetleri kapsülleri, tabletleri, şişeleri ve etiketleri içermektedir.

 • Ar-Ge
  Biof , bitkisel özler alanında 10 yıldan fazla deneyime sahip, doğal ve yüksek saflıkta bileşenler sağlamak için profesyonel bir Ar-Ge ekibine sahiptir.

  Ekstraktların saflığına odaklanıyoruz. Yüksek dereceli kalite kontrol, kalite güvence departmanı ve bir sanat laboratuarı var. Araştırma analizi ve analitik ekipmanların, AAS, HPLC, HPTLC, GC, UV Spektrofotometre kullanımının Ar-Ge kalite çalışmalarımızın değerine katkıda bulunmaktadır.

İletişim bilgileri
Xi'an Biof Bio-technology Co.,Ltd

Faks: 86-29-88447187

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)