Xi'an Biof Bio-technology Co.,Ltd
Xi'an Biof Biyo-teknoloji Co, Ltd

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Xi'an Biof Bio-technology Co.,Ltd

Sertifikalar
iyi kalite Saf Bitki Protein Tozu satış için
iyi kalite Saf Bitki Protein Tozu satış için
Müşteri yorumları
Bu tedarikçi, iyi temas, iyi ürün kalitesi, mükemmel teslimat süresi tavsiye ederim. Çok memnunum ve tekrar satın alacağım. Xi'an BIOF Biotech'ten son siparişimin inanılmaz ve basit olduğunu söylemeliyim. Muhteşem satış müdürü Louis tüm süreç boyunca bana doğru yürüdü. Louis çalışmak için bir zevkti. O çok akıllı, yardımsever.

—— Mark

Çin'den sevkiyat bu günlerde kolay değil! Ancak, Xi'an BIOF Biyoteknoloji Ltd DHL ile mükemmel teslimat hizmeti yaptı.Onlar ABD Özel ve FDA denetim tarafından herhangi bir kesinti ile ABD girişi için çok iyi tüm belgeler hazırladı.

—— Jenny

Bu tedarikçiyi gerçekten çok seviyorum, onları birkaç kez kullandım ve yüksek kaliteli bir standartta tutarlı kaliteli ürünler tedarik ettiler. Her zaman Louis'le ilgilenirim ve ilişki için ona teşekkür ederim!

—— Iesh

2. derece ve her şey düzgün gitti! Ürün% 100 doğru ve mükemmel kalitede. işlem yapıldı. Mümkün olduğunca kolay gider! tekrar sipariş verecek ve başkalarına da tavsiye edecek! teşekkür ederim

—— papyon

Bu tedarikçi, iyi temas, iyi ürün kalitesi, mükemmel teslimat süresi tavsiye ederim. Çok memnunum ve tekrar satın alacağım. Siparişin kendisi için gelince. Ürün programın öncesinde geldi ve ürün çok yüksek kalitede görünüyor.

—— Nick

Mükemmel iş ve hızlı servis için teşekkürler! Vey iyi süperstar ve hızlı sevkiyat ve ürün iyidir. Tamamen güven

—— Justin

Ben sohbet şimdi

Xi'an Biof Bio-technology Co.,Ltd

1 2 3
Xi'an Biof Bio-technology Co.,Ltd Xi'an Biof Bio-technology Co.,Ltd Xi'an Biof Bio-technology Co.,Ltd

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Şirket ticaret
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : BIOF
No. Çalışanları : 101~200
Yıllık satış : 2.5-5
Yıl kurulan : 2008
İhracat p.c : 80% - 90%
Xi'an Biof Bio-Technology Co, Ltd bitki özü ve doğal maddeler profesyonel üreticisi 10 yıldan fazla Çin'de. Yiyecek-içecek, beslenme, sağlık ve kişisel bakım endüstrilerinde yüksek kaliteli malzeme tedarik ediyoruz.

Biz botanik hammadde uğraşan, üreten ve profesyonel hizmetler için avantajlıyız. Mükemmel bir Ar-Ge, üretim ve satış ekibimiz var. Satınalma departmanı, satış departmanı, üretim departmanı, kalite departmanı, finans departmanı, hammadde atölyesi ve ofis bulunmaktadır.

Bitki özlerinin profesyonel bir üreticisi olarak, fabrikamızın tüm operasyonunu, hammaddelerin ekiminden ve satın alınmasından, ürünlerin imalat ve paketlenmesine kadar, sıkı kalite kontrolü altındayız. Birinci sınıf biyolojik ekipman ve hassas test ekipmanı ile donatılmış bağımsız bir Ar-Ge merkezimiz var. Kalite kontrol departmanımız, gelişmiş bir test sistemi (HPLC, UV, GC, vb.) Ve profesyonel bir teknik kadro ile eksiksiz bir yönetim sistemi seti ve sıkı kalite kontrol sistemi oluşturmak için donatılmıştır. Ürünlerimiz Standart Bitki Ekstraktları, Oran Ekstraktları, Meyve Tozu, Sebze Tozu ve verimli bitkisel formül çözümleri araştırmalarından oluşmaktadır.

İletişim bilgileri:

Adres: Oda 1601, Kule 1, Bina 25, Gaoke Bahçesi, Gaoxin 5. Bölge, Yüksek Teknoloji Bölgesi Xi'an, Çin

Tel: +86 29-88447187

Faks: 029884471

E-posta: Louis @ xabiof

Mob: + 86-18710896428

Skype: LouisLJT

Whatsapp: + 86-18710896428

İletişim bilgileri
Xi'an Biof Bio-technology Co.,Ltd

Faks: 86-29-88447187

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)