products

Prohealth NMN ve NAD Takviyesi Toz CAS 1094-61-7 KOSHER

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: BIOF
Sertifika: ISO KOSHER HALAL
Model numarası: NMN Tozu
Min sipariş miktarı: 100 gram
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: 100g 500g 1kg Alüminyum Folyo Çanta 25kg Karton
Teslim süresi: 3 iş günü içinde
Ödeme koşulları: D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: Haftada 1000kg
Detay Bilgi
Ürün adı: Yaşlanma Karşıtı Nikotinamid Mononükleotit NMN Tozu% 99 Gıda Sınıfı tahlil: % 99
Görünüm: Beyaz toz CAS: 1094-61-7
Adedi: 100 gram sınıf: Farmasötik Sınıf
Vurgulamak:

NMN ve NAD Eki

,

CAS 1094-61-7

,

prohealth nmn tozu


Ürün Açıklaması

Fabrika Kaynağı Nmn Toz %99 NMN Takviyesi Toz Yaşlanma Karşıtı

 

Nikotinamid Mononükleotit (Nmn) tozu, niasinden türetilir.Nikotinamid riboz ile bir fosfat grubu arasındaki reaksiyonun bir ürünüdür.Bileşik, hücresel biyokimyasal fonksiyonlarda oldukça temel olan NAD+ (nikotinamid adenin dinükleotit) biyosentezinde önemli bir rol oynar.

NAD+ sentezinde, Nikotinamid Mononükleotid toplu tozu, onu NAD+'ya dönüştürmekten sorumlu bir enzim olan nikotinamid mononükleotid adenililtransferaz için bir substrat görevi görür.

nmn, insan vücudundaki başlıca hücresel enerji kaynakları arasındadır.NAD+'ın öncüsü olduğu için, bir bileşikteki düşüş diğerini büyük ölçüde etkileyecektir.

 

Prohealth NMN ve NAD Takviyesi Toz CAS 1094-61-7 KOSHER 0

TEST ÖĞELERİ ŞARTNAME SONUÇLAR
Dış görünüş Beyaz toz uymak
Saflık (HPLC) ≥98% %99.7
Sodyum içeriği (IC) ≤1% ND
Su içeriği (KF) ≤5% %0.12
Sudaki pH değeri (100mg/ml) 2.0-4.0 3.15
Ağır metal içeriği (AAS)    
Pb ≤0.5 ppm uymak
Olarak ≤0.5 ppm uymak
Hg ≤0.5 ppm uymak
CD ≤0.5 ppm uymak
Toplam mikrobiyal sayı (GB 4789.2) ≤750 CFU/g 7 CFU/g
Koliform (GB 4789.3) <3MPN/g ND
Etanol (GC ile) ≤2% %0.024

 

Prohealth NMN ve NAD Takviyesi Toz CAS 1094-61-7 KOSHER 1

NMN Tozunun Uygulanması

Nikotinamid Mononükleotid, yem/insan beslenmesi olarak kullanılabilir, büyümeyi önleyebilir ve bağışıklığı güçlendirebilir.Nikotinamid mononükleotitleri, hücre içi NAD (nikotinamid adenin dinükleotit, hücre enerjisi dönüşümü için önemli bir koenzim) sentezinde yer alan insan hücre enerjisinin üretiminde önemli bir rol oynar. riboz ve nikotinamidden türetilen bir nükleotit.Niasinamid (nikotinamid), niasin olarak da bilinen B3 vitamininin bir türevidir.NAD+'ın biyokimyasal öncüsü olarak pellagranın önlenmesinde faydalı olabilir.Öncülü niasin, çeşitli besin kaynaklarında bulunur: yer fıstığı, mantar (portobello, ızgara), avokado, yeşil bezelye (taze) ve bazı balık ve hayvan etleri.Fareler üzerinde yapılan çalışmalarda, NMN, oksidatif stresi azaltarak yaşa bağlı arteriyel disfonksiyonu tersine çevirdiğini göstermiştir.Uzun süreli bir çalışma, NMN'nin yaşlanan farelerde fizyolojik düşüşü yavaşlatabileceğini göstermektedir.Sonuç olarak, çalışmadaki yaşlı fareler, daha genç farelerinkine benzeyen metabolizma ve enerji seviyelerine sahiptir ve yaşam süreleri uzar.Bununla birlikte, NMN, genç farelerde benzer yararlı etkiler göstermedi.Yaşlanma karşıtı özellikler Japonya'da insanlar üzerinde test ediliyor.

 
1. Kozmetik hammaddeler:
NMN'nin kendisi hücre gövdesinde bulunan bir maddedir ve bir ilaç veya sağlık bakım ürünü olarak oldukça güvenlidir ve NMN, belirgin yaşlanma karşıtı etkileri olan bir monomer molekülüdür, bu nedenle kozmetik bir hammadde olarak kullanılabilir.

2. Sağlık Ürünleri:
Nikotinamid mononükleotid (NMN), maya fermantasyonu, kimyasal sentez veya in vitro enzim katalizi ile hazırlanabilir.Sağlık sektöründe yaygın olarak kullanılmaktadır.

İletişim bilgileri
admin

Naber : +8618710896428